Would you like to ask me a question?

It's been a long time since I've tried this, but... would anyone like to ask me anything?

Leave a question in the comments and in the next 2 weeks whilst we have school holidays (yay!), I'll try to work my way through them and answer if I'm up for it.

PS. Sent my NZ citizenship application off this week. If it comes back positive, in a couple of months I'll be made a NZ citizen.

PPS. Looking forward to seeing what kind of questions you'll ask this time :)

7 comments:

 1. Ühes eelnevas postituses mainisid, et paned kinni vanad blogid ja selle blogi vanad postitused. Siit mu küsimus: miks sa seda avalikku blogi üldse pead kui tundub, et sa ei taha, et inimesed su blogisid hiljem loeks? Mulle isiklikult nt meeldib pöörduda tagasi kunagi loetud teemade juurde kui nt tuleb meelde, et oot, sellest oli seal blogis juttu ja tekib mingi teise nurga alt kokkupuude sama teemaga, siis on huvitav vaadata, et mis täpselt oli ja oma arvamust kujundada (mitte, et see sind blogipidajana kuidagi huvitama peaks :D).
  Ma loodan, et see küsimus solvav ei tundu, igal juhul see pole nii mõeldud, lihtsalt uudishimu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://passionforinsight.blogspot.com/2018/07/questions-and-answers-deleting-old-blog.html

   Delete
 2. Are you writing a new book? Is it a fiction book? If not, are you planning of writing fiction?Can you name (maybe at some point you already did :P) best books you have read?

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://passionforinsight.blogspot.com/2018/07/questions-and-answers-best-books-i-have.html

   Delete
 3. If you could go on any epic New Zealand adventure, what would would you do and why?

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://passionforinsight.blogspot.com/2018/07/questions-and-answers-epic-new-zealand.html

   Delete
 4. Küsimusi mul otseselt ei ole (uudishimu on küll, et mis ristteel Sa lastega oled, aga ilmselt oleks sa sellest juba kirjutanud, kui See oleks võimalik olnud), aga mulle väga meeldib, et sa soovitad aeg ajalt filme, häid raadiosaateid ja videosid. Endal ei ole aega (ilmselt peab lugema ettevõtmist) sellist kraami otsida, aga kui keegi, kellest tead, et tal on selles osas hea maitse, midagi soovitab, siis on mõnus seda koorekihti tarbida. Aitäh!

  ReplyDelete