49 random things about me

1.-36.

37. I have never seen neither Star Wars nor Star Trek.

38. I am in awe of Meryl Streep.

39. I love movies with strong dialogue. The top 10 favorite dialogues are in:
* The Man from Earth,
* Intouchables,
* It's Kind of a Funny Story,
* Enough Said,
* Prime,
* Up in the Air,
* 500 Days of Summer,
* The Departed,
* Mary and Max,
* Love and Other Drugs

40. I drink about 3.5 litres of water each day.

41. I've tried a cigarette twice, both around the time I was 13. Both times I took a puff and thought, disgusting! I've never tried since and now tend to avoid places where people smoke because of how off-putting I find the smell.

42. I can parallel park. A driving instructor who trained me in Estonia taught me an easy way of doing it and, ten years later, I still use his method and get my car parked.

43. I do not want to be buried. Instead, I want my organs donated (if any of them are viable for donating) and the rest, burned. The ashes can then be scattered at a place of significance, but if anyone wants to earn special brownie-points, they can scatter the ashes at Mount Saint Elias in Alaska.

44. I support an opt-out system for organ donating, rather than opt-in. At the moment, when someone dies, the doctors need to get a permission for organs to be used; people need to go through the effort of saying "Yes!". I think it should be the other way around: people should need to put in an effort to say "No!" because organ donating should be the norm, rather than not-donating being the norm.

45. I have life insurance, but I don't have insurance against serious disability.

46. If The Man and I were building a house, we would probably consider a strawbale structure, or maybe rammed earth. Depended on climatic conditions of where we were building.

47. I play lotto only when the prize draw gets to a must-be-won $40 million mark. On other occasions playing lotto is a waste of money, but very occasionally (once every couple of years) when the jackpot hasn't been won for a long time and reaches $40 million (a must-be-won scenario, ie the ticket closest to winning gets it all), I play because, mathematically, the likelihood of winning gets down to about 1 in however-many-people-purchased-tickets and for $9 I think it's a gamble I can make, for the fun of it. Otherwise no, I don't gamble.

48. My favorite movie of all time is The Man from Earth.

49. I tend to take short showers: less than 2 minutes.

5 comments:

 1. Kuidas sa autot pargid? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, siit tuleb arvatavasti fantastiliselt segadusseajav postitus, kui ma üritan sõnadega seletada :D

   1. Pargin auto teise auto kõrvale nii, et minu auto tagumik on tema omaga tasa.
   2. Keeran rooli maksimaalselt vasakule.
   3. Hakkan tagurdama (rooli samas asendis hoides) kuni minu juhipoolses tahavaate-peeglis (külje peal) on minu taga seisva auto vasakpoolne esinurk.
   4. Peatun, keeran rooli tagasi keskele.
   5. Hakkan tagurdama (rooli samas asendis hoides) kuni minu auto vasakpoolne esinurk on samal joonel minu ees seisva auto parempoolse taganurgaga.
   6. Peatun, keeran rooli maksimaalselt paremale.
   7. Tagurdan (rooli samas asendis hoides) kuni auto on tänavaga "sirge".
   8. Valmis! Keeran rooli tagasi keskele.

   Kuna Uus-Meremaal on vasakpoolne liiklus, siis Eesti parempoolses liikluses peavad kõik minu parem-vasak juhised vastupidised olema ;). Ja ausõna, see kõlab jube kepp-raskelt, kuidas ma siin pikkade lausetega üritan seletada, aga... tegelt on asi lihtsalt kolmes korrektses nurgas, milles tuleb rooli õigel ajal keerata. Esiteks kui tagumikud samal joonel on, siis kui tagumise auto esinurk tahavaate-küljepeeglis on keskel, ja siis kui esimene nurk on eesolevaga samal joonel. Et kui need ära teha, siis auto parkub, noh,

   Ma peaks mingi päev üritama joonistuse teha. Äkki on lihtsam seletada :D

   Delete
  2. Ok, mulle endale õpetati küllaltki samamoodi, ainult et ma jälgisin suts teis asju, esimene oli tagumisest aknast paistva auto esiotsa asukoht ja järgmine indikaator oli, et minu auto peegel oleks eesseisva auto välisküljega ühel joonel. Sinu kirjeldust lugedes tundub, et sul on auto samas kohas tegelt sel hetkel, lihtsalt indikaator on nats teine. Mul on praegu see mure, et kuna ma külgparkimist teen päriselus hästi harva, siis mul kipub meelest minema, et mis need pidepunktid olid. Peab võrdlema, äkki sinule õpetatud on kergemini meeldejäävad :D

   Delete
  3. Guugeldasin eile ja tuleb välja, internetis on tegelt päris palju joonistusi-GIFe, mis seda külgparkimist seletavad. ("how to parallel park" -> images) Kui sul on oma auto, äkki oleks hea mõte leida juhis, mis kõige selgem tundub, see välja trükkida ja panna auto esilaekasse? Siis on hea võtta ja meelde tuletada, kui parkimiseks läheb...

   Delete