She's smart, but that doesn't actually help my garden

Oh for f*** sake...

Do you remember a while ago I wrote about planting currants, and how The Dog promptly ate the young leafbuds off the plants?

Well, let's just put it this way: I am also trying to grow potatoes.

...to not much success. The Dog has figured out how to dig out potatoes and eat them.

To all of that I have another two comments:

1) it's mostly The Man who wanted the potatoes to begin with, but being the homely one I'm the one caring for the garden patch, and getting grumpy at The Dog,

2) potatoes are not good for dogs.

2 comments:

 1. Väga frustreeriv, mul käisid lambad ja sõid aknatagant tomatitaimed lehtedest paljaks. Ülejäänud aja püsisid aia taga. Kui teil on plaanis ka edaspidi aiapidamine, siis kas ei oleks variant koerale elektritara panna (see kus kaelarihm ei lase üle joone minna). Praegu teil veel kevad, aga eriti masendav on, kui sa oled terve suve hoidnud ja poputanud oma taimi ja siis kui saak juba käega katsutav, siis tehakse üks-null. Paistab, et ta on teil erinevatest aiasaadustest väga huvitatud (sõi vist ka aprikoose või midagi sellist, oli ju).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tulevikus see ei ole probleem, sest aed läheb maja ette (kuhu koer ei saa, sest aedik on vahepeal). Järgmisel aastal paneme arvatavasti korralikud peenrakastid püsti. Sel aastal on kartulid maja taga, sest abikaasa lihtsalt väga tahtis peenramaad, ja polnud praktiline neid maja ette panna, kuna hakkame sinna kaste püsti panema. Et kartulid on selline... ajutine aed hetkel.

   Tulevikus jäävad maja taha ainult marjapõõsad, viljapuud ja kasvuhoone.

   Delete