In our own times

Reading Ashley-Ann's article "In her own times" made me tear up for two reasons.

One, it reminded me of a time when my first serious relationship ended and I cried every day for almost a year. Every day.

Then, one day, there was a day I didn't cry. Then, a while later, another day I didn't cry. Eventually breaks between those days grew shorter, until there were more days I didn't cry than days I did cry.

Eventually, the pain subsided altogether. Other seasons of my life started and with it, growth.

If I could go back to that girl I was back then, I would put my hand on her shoulder and say, "It's okay." I would assure her that life will move on, and help her understand that she did what she did because she didn't know any better - and that's okay.

No-one knows things until they learn them; and learning comes with time.

Ashley-Ann's article reminded me of that change of seasons - how, as hard as that time was back then and as much as I thought life would not move on, it has.

Just as life moves on now.

Another reason I teared up reading the article is to do with my family. I won't go into it other than to say, seasons change - and with the change, come new challenges, and new joys.

We are doing well.

That's not to say life is easy, but we are doing well.

Righto, computer down, off to school.

PS. If any of you know good flight offers London-Tallinn-London, let me know. I am going to sort out my Estonian travel dates within the next few weeks, I hope, and then I am going to start badgering you, friends, on where the hell in the world you will be in 2018 so I can figure out who I can see in person and where ;)

5 comments:

 1. tere Maria, natuke n6u sulle london - tallinn lendude osas. otselende on minu teada hetkel kolmest lennujaamast, st mina valiks oma lennud selle j2rgi, millisesse lennujaama sul perega k6ige lihtsam on oma londoni asukohast reisida nii lendude v2ljumisaja kui lennujaama asukoha osas. k6ige soodsamad hinnapakkumised ei pruugi l6puks k6ige soodsamad olla.
  easyjet lendab l6unakaares asuvast gatwick'st j2rgmisel aastal 7.55 hommikul. L22nes asuvast heathrow'st lendab british airways 9.55AM ja ryanair 6.45AM idalondonis asuvast stanstead lennujaamast. selleks et poolteit-kaks tundi varem lennujaamas kohal olla, pead vaatama kas saad vastavasse lennujaama rongiga, bussiga, metrooga (heathrow)v6i taksoga; kaua see aega v6tab ja mis see maksab.
  odavlendude easyjet ja ryanair juures pead arvestama, et 2raantav pagas ei ole hinna sees.
  PS! kui teie sihtkoht eestis on l6unaeesti, v6id vaadata ka london-riia lende, rohkem valikut kellaaegade ja ka kuup2evade osas.

  loodan et ei seletanud v2ga segaselt :)
  Adeli

  ReplyDelete
 2. Meie isiklikult eelistame alati Gatwick-i kaudu lennata, sest sõit sinna on tihti kiirem ja ummikute oht natuke väikesem kui Heathrow-le sõites, kuigi ka Heathrow terminal 5 on km poolest pea sama lähedal. Gatwick lennujaam võrreldes Heathrow-ga on ka selline väike ning kodun, seega meile isiklikult meelepärasem, kuigi Heathrow lennujaama on ka igati tip top. Standsteadi väldime nii palju kui võimalik, sest see lihtsalt asub meist nii kaugel ja sinna sõit on tüütu ning kulukas.

  Meie eelistame alati otselendu ja oleme alati kasutanud Easyjeti just sellepärast, et nende hinnad on kõige odavamad, aga teenindus samas väga hea. Easyjet-i varajane lend on küll natuke tülikas, seda enam, et lennujaamas peab olema 2 tundi varem, aga samas näiteks 9.55 lennuga on jälle see jama, et kui autoga (taksoga) minna, siis see sõit satub just hommikuse tipptunni peale ja siis ei tea kunagi kaua lennujaama sõit aega võib võtta ja oht hiljaks jääda suurem.

  Küsisin just takso firmast (mida meie tihti kasutame ja kellega me väga rahul oleme) kui palju maksab kahe täiskasvanud, kahe lapse ja kahe kohvri sõidutamine lennujaamadesse ja nende vastus oli järgmine:
  Gatwick £41
  Heathrow £32
  Stanstead £90
  Hinnad siis siit meie juurest (sa tead kus me elame :) ). Ütleks, et need on üsna odavad hinnad, oleme ka paju rohkem maksnud, samas võimalik, et keegi sõidutab ka natuke odavamalt, aga mitte väga palju odavamalt. Uberit meie pere ei ole nõus kasutama, aga nende hind oleks kindlasti odavam.

  Meie juurest rongiga lennujaama minek oleks üsna tülikas ja aeganõudev, seega meie seda varianti ei ole kunagi kaalutlenud. Samuti kui kogu perega sõita, siis rongipiletid lähevad enamvähem sama palju maksma kui takso ja sel juhul on väikeste lastega taksoga ikka palju kiirem ja mugavam lennujaama sõita kui rongiga.

  Lennupiletite osas oskan vaid seda soovitada, et proovige, nii palju kui võimalik, vältida lendamist koolivaheaegade ajal, sest siis on piletid alati palju kallimad. Vaatasin praegu just järgmise kevade koolivaheaja kuupäevi ja mul on tunne, et oletegi just sel ajal siin (kevadvaheaeg 6-22 aprill)?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just avastasin et andsin sulle ülejärgmise aasta kevadvaheaja kuupäevad :I 2018 kevad vaheaeg on 30 märts-17 april. See võib kooliti päeva võrra alguses või lõpus erinev olla, aga üleriigiliselt peaks siiski sellesse ajavahemiku jääma.

   Delete
 3. Meie oleme olemas! Pane meid kirja :D

  ReplyDelete