Knockout sensation of the modern cartoon world

It's probably not unlike thousands of other kids around the world, but... check out the words on the fridge.What movie, do you think, The Girlie loves?

;)

5 comments:

 1. First cartoon our daughter loved. But this has always been movie about Anna, not Elsa.. If you think, then Anna is the main character - brave, kind, funny... Of course she likes Elsa's dress and the palace and the song (but this all came later, after about 50 times watching/+1year in age), but I think she has got the idea of Elsa actually not being the leading lady there. And I like it:)

  ReplyDelete
 2. Millest see eelnev komment? Ei millestki!
  Laps on niiiiii põnev! oma tegemistega!

  ReplyDelete
 3. Ütlen ausalt, et klassikalise Disney fännina ei olnud kindel, kuidas mulle Frozen meeldiks... and then I saw it. OMG OMG OMG... I LOVEd it! Nüüd (circa 30x vaatamist hiljem) ja endiselt love it. Ma ei tea, mike just see multi film... ja mitte näiteks Tangled, mida ma vaatasin ja mis ka meeldis... age just meeldis, mitte made me obsessed. :P

  PS. Endise korterikaaslasena sa ehk hindad, ei kui ma ütlen I've seen this 30x, I mean... 30 x. Mul on siiani meeles kui ma käisin Twilighti vaatamas ja mulle sound track ilgelt meeldis ja siis mul keris see klaveripala on repeat päevi... kuni sa üks õhtu viisakalt mu toa uksele koputasid ja (ma ei mäleta täpselt milliste sõnadega) teatasid, et sul on oksemaitse suus sellest klaveripalast ja kas ma palun võiksin seda a) mitte end kuulata või b) kõrvaklapid ühendada. :D Makes me laugh... even now. Olid ajad, olid majad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. *naerab

   Ma mäletan, et sa lugu uuesti ja uuesti kuulasid - aga et ma soovitasin kõrvaklapid ühendada, ei mäleta :D

   Delete