Before anyone asks:

We're okay, didn't even know there was an earthquake :)

6 comments:

 1. Kuulsin raadiost hirmsat uudist, hea et mööda läks.

  ReplyDelete
 2. Ma ka kohe uurisin Google map-ilt kui kaugel te nüüd Christchurch-ist olete. Õnneks siiski väga kaugel aga õudne ikka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meie siin allnurgas oleme nende "üleval" asuvate mavärinate eest (on hunnik "pragusid", mis Christchurchi, Kaikoura ja Wellingtoni kandis ookeani suunas lähevad) tiba kaitstud, küll aga: kui sa kunagi uudistest kuuled suurest maavärinast, kus maapind "Alpine Fault" kaudu vigastada sai, siis vot sellest me saame me arvatavasti siia põntsu küll.

   Delete
 3. No seda on igatahes väga tervitatav kuulda, et sinuga kõik okei on. Katsuge oma loodusstiihiaid seal kuidagi rohkem taltsutada, teisel pool maakera rahulikult elavad tasandikuinimesed võivad niimoodi südari saada, kui lehti loevad. :-) :-) :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Irma! Nägin oma postkastis su nime ja kohe oli see, et... Irma!!! :)

   Kuidas sul läheb? Mis sa teed? Huviga kohe tahaks teada, millega sa tegeled :)

   Delete
 4. Tundub et info levimine sealtpoolt maakera siiapoole maakera võtab julgelt pool aastat aega :-D. Ja kuna sind mujalt sotsiaalmeediast ju ka ei leia, siis anna teada, milliseid kanaleid pidi sinuga natuke efektiivsemalt suhelda saaks kui iga paari kuu tagant siin vastuseid avastades :-) Minu leiad küll igalt poolt üles kui guugeldad, nt irma.estra@kutsekoda.ee või irmakuusmaa@hotmail.com

  ReplyDelete